Üretimine devam ettiğimiz ve talep üzerine üretebildiğimiz APLİK aydınlatma ürünlerini aşağıda bulabilirsiniz 

Talep ettiğiniz ürünün resmini veya ürün kodunu bize Whatsapp Sipariş hattımız olan +90 553 948 50 34 numaralı telefona yazarak ya da iletişim sayfamızda bulunan kanallarla iletirseniz 1 iş günü içerisinde tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

Burada bulunan ürünler dışında bir ürün talep ederseniz mağazalarımıza gelerek veya bize e-posta atarak özel fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Not: Ürün görselleri günceldir ve düzenli olarak yeni ürünler eklenmektedir.

Aplik

Aplik, evinizi aydınlatmak için harika bir yoldur. Minimum yer kaplarlar ve her odaya ve bütçeye uygun stiller sunarlar. Nasıl ve nerede kullandığınıza bağlı olarak, stratejik olarak yerleştirilmiş aydınlatmalar odanızı görsel olarak açabilir veya sıcak ve davetkar bir parıltı ortaya çıkarabilir. Gölgeli köşeleri aydınlatmak, karanlık bir okuma noktasını aydınlatmak veya duvarlarınıza görsel ilgi alanı eklemek için aplik kullanmayı deneyin. Neye ihtiyacınız olduğuna veya nereden başlayacağınızdan emin değil misiniz? Konuyla ilgili biraz ışık tutalım:

Aplikler, klasik duvar lambalarının özüdür. Zamansız çekiciliği vardır ve evinizdeki herhangi bir odada harika görünürler. Küçük alanlara çok güzel uyum sağlar ve karanlık girintilere bir dokunuş katarlar. Atolye’nin aplikleri, mevcut dekorunuzla kusursuz bir şekilde uyum sağlamak için çeşitli yüzeyler ve stiller içermektedir.

Odanıza ekstra aydınlatma eklemekten daha iyi ne olabilir? Dekor kadar ikiye katlanan ekstra aydınlatma! Dekoratif aydınlatma, cesur bir ifade vermek ve mekanınıza görsel ilgi eklemek için neon tabelalar, kalın şekiller ve sıradışı tasarımlar içerir.

Bir diğer aplik kullanım esası, kabin altı aydınlatmasıdır. Yemek kitaplarını ve kesme tahtalarını aydınlatmak için ideal olan bu aydınlatma mutfağınızda çok az yer kaplar ancak mutfak, banyo, garaj veya barda büyük bir etki yaratır. Bir kere sahip olduğunuzda, onsuz nasıl yaşadığınızı bilemezsiniz.

Hala alanınızı aydınlatmak için daha fazla yol mu arıyorsunuz? Atolye’nin banyo ve makyaj aydınlatması, takılabilir gece lambaları, resim ve ekran lambaları, banyo aplikleri ve daha fazlasını içeren çok çeşitli apliklere göz atın. Eskiden esinlenilmiş ışıklardan ultra modern ışıklara kadar çeşitli tasarımları ve ışıltılı kromdan yağlı bronza kadar tonlarda uzanan ürünleri bulacaksınız. Tüm bu seçeneklerle ve daha fazlasıyla, evinizin her odasını tamamlayacak aplikleri keşfedeceğinizden emin olabilirsiniz.

Yukarıda benzersiz tasarıma sahip Aplik aydınlatma ürünlerini bulabilirsiniz. Dilerseniz Instagram hesabımıza göz atarak ilham verici fikirler edinebilirsiniz.