Üretimine devam ettiğimiz ve talep üzerine üretebildiğimiz LAMBADER aydınlatma ürünlerini aşağıda bulabilirsiniz 

Talep ettiğiniz ürünün resmini veya ürün kodunu bize Whatsapp Sipariş hattımız olan +90 553 948 50 34 numaralı telefona yazarak ya da iletişim sayfamızda bulunan kanallarla iletirseniz 1 iş günü içerisinde tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

Burada bulunan ürünler dışında bir ürün talep ederseniz mağazalarımıza gelerek veya bize e-posta atarak özel fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Not: Ürün görselleri günceldir ve düzenli olarak yeni ürünler eklenmektedir.

Lambader

Lambaderler, odanın herhangi bir yerinde, evin içine bağlanması gerekmeden veya bir masaya gerek duymadan aydınlatma sağlar. Atolye, çeşitli ihtiyaçlara uygun geniş bir lambader yelpazesine sahiptir. Bu lambalar, farklı tarz, boyut ve renklerde gelir ve iş için doğru olanı bulmayı kolaylaştırır. Bir yatak odası, oturma odası veya çalışma odası aydınlatması için Atolye’de alışveriş yapmak çok keyif alacağınız bir şeydir. Atolye’de lambalar için alışveriş yaparken, aşağıdaki gibi bazı sorularınız olabilir:

–> Fazla yer bulunmayan bir alan için ne tür bir lambader almalıyım?

Herhangi bir odada sınırlı alan varsa, Atolye’deki zemin lambalarından biri ideal olacaktır. İhtiyaç duyulan ışık miktarını ve yönünü sağlayan renkli, stil ve yükseklikte küçük bir alan kaplayan birini seçin.

–> Doğrudan aydınlatma için en uygun lamba hangisidir?

Atolye’de doğrudan aydınlatma sağlayan oldukça az sayıda lambader bulunmaktadır. Tek bir taban üzerinde tekli veya çoklu lambalarla farklı konfigürasyonlarda gelirler. Buna ek olarak, ister çağdaş ister klasik olsun, evinizde müthiş görünecek bazı seçenekler mevcuttur.

–> Odamda birkaç masa ve zemin lambasına ihtiyacım var. Her şeyin eşleştiğinden emin olmak için herhangi bir set var mı?

Atolye her şeyin eşleşmesini sağlayan çeşitli lambader ve masa lambası setlerine sahiptir. Başka bir seçenek, lambaların katlarını taban ve masa stillerinin bir kombinasyonunda elde etmektir.

Lambaderler birçok geleneksel ve çağdaş evde bulunur. İster klasik stil, ister şık ve modern dekoru tercih edin, Atolye, çoğu dekorasyon ihtiyacına uygun bir aydınlatma ürününe sahiptir. Bu lambalar çeşitli malzemeler, stiller ve boyutlarda gelir. Bazıları ayarlanabilir, böylece yüksekliği gerektiği gibi değiştirebilir veya ışık ışınını yönlendirebilirsiniz. Yüksek bir lambader, bir odanın köşesi, geniş spektrum aydınlatması gerektiren bir alan ve belirli bir ortam oluşturmak üzere aydınlatma için ideal seçimdir. Atolye’nin aydınlatma seçenekleri çağdaş, geleneksel, rustik ve benzersizdir.

Ücretsiz kurulum ve Atolye’de size sunulan binlerce fırsatla, satın almadan önce bir kupon aramanıza gerek kalmaz!

Atolye’de eviniz için her zaman birçok seçeneğiniz olduğundan emin olmaya çalışıyoruz. Lambaderi nereden alacağınızı ararken, size en uygun olanı elde ettiğinizden emin olmak istiyoruz. Atolye’den Lambader edinmek için doğru zamandasınız.

Yukarıda benzersiz tasarıma sahip Lambader aydınlatma ürünlerini bulabilirsiniz. Dilerseniz Instagram hesabımıza göz atarak ilham verici fikirler edinebilirsiniz.