Üretimine devam ettiğimiz ve talep üzerine üretebildiğimiz MASA LAMBASI aydınlatma ürünlerini aşağıda bulabilirsiniz 

Talep ettiğiniz ürünün resmini veya ürün kodunu bize Whatsapp Sipariş hattımız olan +90 553 948 50 34 numaralı telefona yazarak ya da iletişim sayfamızda bulunan kanallarla iletirseniz 1 iş günü içerisinde tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

Burada bulunan ürünler dışında bir ürün talep ederseniz mağazalarımıza gelerek veya bize e-posta atarak özel fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Not: Ürün görselleri günceldir ve düzenli olarak yeni ürünler eklenmektedir.

Masa Lambası

Odanıza uygun bir masa lambası seçmek, evinizin hem aydınlatması hem de genel tasarımı için önemlidir. Masa lambaları, yaşam alanınıza ortam aydınlatması eklemenize ve mevcut dekor ve vurgu ayarlarınızı tamamlamanıza yardımcı olabilir.

Masa lambalarının çeşitli boyutları ve yükseklikleri vardır, bu nedenle seçeneklerinizi mevcut alanınıza göre tekrar ölçeklendirdiğinizden emin olun. Odaya ihtiyacınız olan ek ışık miktarını göz önünde bulundurmalısınız. Dışarıda doğal güneş ışığı alan birçok penceresi olan bir odanız varsa, odada daha az yatak lambası gerekebilir. Daha karanlıksa ve daha az pencere nedeniyle daha az dış mekan ışığı geliyorsa, odaya daha fazla eklemeyi düşünebilirsiniz.

Bir masa lambası, mevcut dekorunuzu tazelemek ve yaşam alanınıza yeni dokular eklemek için güzel bir yoldur. Masa lambaları tüm mobilya tiplerine dayanır ve temel olarak evinizdeki oturma odası, yatak odası veya ofis gibi herhangi bir odaya girebilir.

Işık aynadan yansıyacağından, evde daha da fazla ışık oluşturmak için onları aynanın yanındaki bir oturma odasında eşleştirebilirsiniz. Odanın tavanları alçaksa, masa lambası odayı daha yüksek hissettirir.

Yatak odanızın lambası, sahip olduğunuz yatak odası mobilyalarına uygun olmalıdır. Komidin lambası, yatağın yapay olarak aydınlatması için mükemmel bir eklentidir. Ayrıca zemininizin veya kiliminizin rengini düşünebilirsiniz. Örneğin, açık tonlu bir odada beyaz bir lamba odaya güzel bir şekilde oturabilmektedir. Tabak rengi bir halı, siyah bir lambaya da çok yakışabilir. Masa lambasının çok göze çarpmasını istemiyorsanız, daha koyu renklerden uzak durmalısınız. Yatak odası için, en kullanışlı bir komidin lambası bulmalısınız. Ofisiniz veya yatak odanıza mükemmel masa lambasını bulmak için, ofis veya yatak odasında nereye yerleştirilebileceğini düşünün.

Yukarıda benzersiz tasarıma sahip masa lambası aydınlatma ürünlerini bulabilirsiniz. Dilerseniz Instagram hesabımıza göz atarak ilham verici fikirler edinebilirsiniz.