Üretimine devam ettiğimiz ve talep üzerine üretebildiğimiz SARKIT aydınlatma ürünlerini aşağıda bulabilirsiniz 

Talep ettiğiniz ürünün resmini veya ürün kodunu bize Whatsapp Sipariş hattımız olan +90 553 948 50 34 numaralı telefona yazarak ya da iletişim sayfamızda bulunan kanallarla iletirseniz 1 iş günü içerisinde tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

Burada bulunan ürünler dışında bir ürün talep ederseniz mağazalarımıza gelerek veya bize e-posta atarak özel fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Not: Ürün görselleri günceldir ve düzenli olarak yeni ürünler eklenmektedir.

Sarkıt Aydınlatmalar

Sarkıt aydınlatmalar en şık aydınlatma türlerinden biridir. Asma aydınlatma armatürleri genellikle bir mutfak adasının üzerindeki mutfaklara veya yemek odası masasının üzerindeki yemek odalarına kurulur.  Tavana tutturulmakta ve yardımcı ve ortam ışığı sağlamaktadır. Asılı aydınlatma armatürleri genellikle hem işlevsel hem de dekoratif bir yapıya sahiptir. Cam ürünler, içinde bulunduğunuz odanın tadını çıkarmanız için gereken ışığı sağlar, aynı zamanda dekoratif bir his verir. Konuklar geldiğinde evinizdeki bu ürünlere iltifat edebilir. Çoğu zaman cam materyalli ürünler mutfağa veya yemek odasına yerleştirilir. Bilardo masanız varsa, masanın üzerine asılı bir lamba takmanız gerekebilir. Tek ışıklı çeşitlerinden 3 hafif ışığa kadar seçebileceğiniz sarkıt çeşitleri bulunmaktadır.

Sarkıt Tipleri

Tipine Göre Sarkıt Aydınlatmalar

Sadece mutfak adasının üstünde kullanılan sarkıtları arıyor olabilirsiniz. Mutfak için cam ürünler genellikle tavandan sarkan ve mutfak adasında ışık tutan çok ışıklı sarkıt şeklindedir. Tavandan mini lambalar da takabilirsiniz. Sahip olduğunuz alan kaç tane asma aydınlatma armatürü taktığınıza bağlıdır. Çok fazla odanız varsa, üç mini aydınlatma satın alabilir ve ayrı mesafelere kurabilirsiniz.  Bir fuaye sarkıt avizesi, koridorda veya giriş yolunda iyi bir ambiyans yaratır.

Materyal veya Renge Göre Sarkıt Aydınlatma

Materyal veya Renge Göre

Materyal, sizin için uygun aydınlatma ürününü seçerken dikkate almanız gereken bir başka kriterdir Sarkıt, kurulduktan sonra tadını çıkarabileceğiniz bir ev argümanıdır. Materyaller cam, metal veya kumaş içerebilir. Cam ürünler, bir mutfak adasının üstünde hoş bir his uyandırırken, metal genellikle giriş veya yemek odasında tercih edilir. Işığınızın renginin karıştırılması ve eşleştirilmesi önemlidir. Beyaz, siyah, altın, bronz, kırmızı ve diğerleri de dahil olmak üzere çeşitli kaplamalar mevcuttur. Siyah; rustik veya çağdaş bir evde harika görünebilir. Berrak bir cam ürün ise mevcut dekorunuzun birçoğuyla eşleşebilir, böylece mevcut bir stile şekil vermek daha kolaydır.

Tarza göre sarkıt aydınlatmalarTarza Göre Sarkıt Çeşitleri

Sarkıtlar, çeşitli tarzlara düşebilen ışık fikstürlerini barındırmaktadır. Yaşam alanınıza uygun en iyisini bulabilmeniz için çok çeşitli seçeneklerin küratörlüğünü yapmak bizim işimiz… Hiçbir iki ortam aynı değildir. Sonuç olarak, birçok farklı tarza denk gelen aydınlatmayı optimize etmekteyiz. Mutfağınızda hissedeceğiniz portreleri gösteren modern bir sarkıt satın alabilirsiniz. Daha rustik bir mutfağa sahipseniz, bronz kaplamalı cam ürünler sizin için en ideali olabilir. Kristal bir  avize, yerleştirmeye karar verdiğiniz odaya güzel bir tasarım katar.  Mutfağınızı, yemek odanızı veya fuayenizi etkileyeci hale getirebilir. Çok fazla ışıktan faydalanacak bir oda için 3 lambalı bir ürün kullanmayı düşünebilirsiniz.

Işık sayısına göre sarkıt aydınlatmalarIşık Sayısına Göre Sarkıt Çeşitleri

Büyük olasılıkla ihtiyacınız olan ışık sayısı evinize ve odalara bağlıdır. Koridor için bir aydınlatma genellikle yeterlidir. Yemek ya da mutfak adasının yukarısına doğru gidiyorlarsa, üç ayrı aydınlatma takmayı veya buna bağlı üç ışığı olan bir çoklu sarkıt satın almayı seçebilirsiniz.

Atolye Aydınlatma olarak yaşam alanınıza renk katacak en güzel aydınlatma ürünlerini sizlere sunuyoruz. Mağazamıza gelerek uzman ekibimizin bilgilendirmeleri ışığında zevkinize uygun en tarz sahibi sarkıtlara erişebilirsiniz. Instagram hesabımızda örnek uygulamaları incelemek için tıklayın.